Informacijos publikavimas

Norėdami suteikti Jums galimybę svetainėje skelbti savo publikacijas, mes integravome į svetainę  vizualų tekstų redaktorių. Šiuo redaktoriumi gali naudotis tik registruoti svetainės svečiai. Labai kviečiame dalintis savo žiniomis, mintimis, naujienomis – visu tuo, kas susiję su rankdarbiais (rankų darbo kūriniais), amatais. Kviečiame aktyviai dalyvauti Rankdarbių namų veikloje. Publikacijos svetainėje yra skelbiamos laikantis  Bendrų informacijos publikavimo svetainėje Rankdarbių namai taisyklių. Todėl prašome susipažinti su publikavimo svetainėje ir atskiruose jos skyriuose taisyklėmis.  Nesibaiminkite, kad parašysite ką nors ne taip, nes Jūsų mintys, pasiūlymai, publikacijos bus paskelbtos viešai (kartais ir nepaskelbtos) tik patikrinus administratorei,  todėl prašome turėti kantrybės.

Trumpai aprašysime pagrindines vizualaus tekstų redaktoriaus funkcijas:

1.Įveskite straipsnio pavadinimą laukelyje <Pavadinimas>

2.Išrinkite būsimo straipsnio kategoriją, paspaudus šoninę rodyklėlę atsiras kategorijų sąrašas.

3.Paspauskite mygtuką Vizualus redaktorius. Atsiras redaktoriaus langas, kuriame suvesite norimą  tekstą ir kitą informaciją.

  • pasinaudoję šiuo mygtuku Jūs galėsite tekstą tiesiogiai iš „Microsoft Word“  perkelti į vizualaus redaktoriaus aplinką, išsaugant teksto savybes.
  • Pasinaudoję šiuo mygtuku Jūs galėsite į savo straipsnį įkelti nuotraukas, paveiksliukus. Keliamos nuotraukos turi būti patalpintos internete, nuotraukų talpinimo  svetainėse. Plačiau apie tai http://www.rankdarbiunamai.lt/forum/viewtopic.php?f=10&t=5#p5 .
  •          Jei nuotraukų galeriją esate patalpinę svetainės nuotraukų galerijų talpykloje, tekstų redaktoriaus eilutėje įrašykite eilutę su galerijos ID numeriu taip, kaip parodyta žemiau: (pastaba: šios operacijos nerodo vaizdo tikrinimo mygtukas , todėl neišsigąskite ir nekreipkite dėmesio, realioje publikacijoje bus viskas gerai)

Nuotraukų galerijų talpykloje patalpintas nuotraukas reikia paskelbti vizualaus tekstų redaktoriaus pagalba – tik taip jos bus matomos svetainėje!

  • Šis mygtukas – tai  video informacijos įkėlimo mygtukas. Apgailestaujame, bet jis kol kas neveikia. Tačiau video informaciją iš „You Tube“, Jūs galite įkelti šiuo būdu: nukopijuokite norimo video URL adresą (internetinį adresą). Sekančioje eilutėje šį adresą įterpkite, kaip parodyta pavyzdyje . Tada po raidžių  http įterpkite raidę v  !  Naujoje eilutėje galite toliau tęsti publikaciją. (pastaba: šios operacijos taip pat nerodo vaizdo tikrinimo mygtukas , todėl neišsigąskite ir nekreipkite dėmesio, realioje publikacijoje bus viskas gerai).

 

  • Šis mygtukas naudojamas įterpti/ištrinti nuorodą. Pažymėkite kairiu pelės klavišu sakinį, kurį norite paversti nuoroda, paspauskite nuorodos įjungimo mygtuką ir įveskite prieš tai nukopijuotą URL adresą, t.y. internetinį adresą, kuriuo norite nukreipti. Norint išjungti nuorodą – reikia kairiu pelės klavišu pažymėti sakinį, kuris yra nuoroda ir paspausti nuorodos išjungimo mygtuką.
  • Paspaudę šį mygtuką galite pasižiūrėti, kaip atrodo  suvesta informacija.

Kitos redaktoriaus funkcijos yra panašios į Microsoft Word.

5. Kai nuspręsite, kad  viską pabaigėte, surinkite Saugos kodą ir paskelbkite publikaciją. Tuomet publikacija atsiras laukiančių patvirtinimo publikacijų sąraše. Administratorė dar kartą patikrins, sutvarkys ir paskelbs (kartais nepaskelbs) svetainėje.

Laukiame Jūsų publikacijų, nuotraukų, nuotraukų galerijų ir kitų minties ir vaizdo išraiškų!

 

Parašykite komentarą