Apie mus

„Rankdarbių namai“ - tai vieta , kurioje norime suburti rankdarbių- t.y rankų  darbo kūrybos  mylėtojus. Šiuose žodžiuose telpa šiltų namų mamos, tėčiai, vaikai, taip pat dailiųjų amatų amatininkai, tautodailininkai ir kiti kūrybingi, bei vertinantys kūrybą žmonės. Šią svetainę siūlome kurti visiems kartu, kaip rankdarbį – su šiluma ir kantrybe. Svetainėje galite talpinti savo darbų galerijas, ruošti rankdarbių pamokėles, rašyti straipsnius, anonsuoti renginius, parodas, įvairius kursus bei pamokas. Norėdami parduoti ar nusipirkti rankų darbo gaminius apsilankykite mugėje, kurioje kiekvienas pardavėjas turi savo parduotuvėlę. Norintys bendrauti gali apsilankyti forume. Svetainės kūrime dalyvauja „Rankdarbių namų“ namiškiai – t.y. registruoti nariai, kuriems yra suteikta galimybė patiems talpinti informaciją į svetainę. Kviečiame dalyvauti, tapti namiškiais, kurti, teikti savo pasiūlymus.

2 Responses to Apie mus

 1. Rantulija sako:

  Su svetainės taisyklėmis susipažinau.
  Vienu punktu prisilaikyti man bus sudėtinga,būtent, taisyklingos gramatikos.Esu nebejauna; man 63 metai. Išsilavinimą gavau rusų kalba, nors esu lietuvė.
  Tapusi pensininke labai susidomėjau rankdarbiais,nes nieko neveikti yra be galo nuobodu.Per visą žiemą nėriau,mezgiau;pastaruoju metu siuvinėju kryželiu; beveik įpusėjau siuvinėti paveikslą drugelių tema.
  Jau keli metai lankausi rusų svetainėse;pakerėjo pasaulinis rankdarbių menas.
  Taip gavosi,kad susidomėjau šešėliniu siuvinėjimu, panorau pažinti,o gal būt išmokti, šio meno technikos subtilybių.Į kiniečių Sudžo meną – nepretenduoju.
  Dėkoju Dievui,kad atradau Jūsų svetainę.
  Koks grožis,aiškumas,jaučiasi nuoširdus troškimas pasidalinti patirtimi;ačiū,mielosios,kad esate ir turite tokius gražius namučius.
  Sėkmės Jums.
  Ir leiskite truputį, jūsų jaukiuose namučiuose, pasisvečiuoti.
  Su meile,
  Irena Burkšaitienė.

  • eugale sako:

   Ačiū už tokį šiltą komentarą. Tikrai padėsime, jei kiltų gramatikos problemų (kol kas tikrai nekilo :) ). Taigi kviečiame svečiuotis, kurti, dalintis žiniomis ir kūrinių nuotraukomis – būti Rankdarbių namų namiške.Gal galima būtų nufotografuoti Jūsų darbelius- sukurtume Jūsų rankdarbių galeriją – namiškiai ir namiškės tokiose galerijose džiaugiasi savo ir kitų kūryba.
   Taigi esate laukiama su šiluma ir meile.
   Administratorė Daiva

Parašykite komentarą