Rodyti turinį


Tauškalai

Jei norite paplepėti bet ką - tai čia ta vieta

Tauškalai

Standartinė eugale » 2011 Rgs 26 17:18

Paveikslėlis
Čia galite kalbėti apie viską, kas rūpi, įdomu, galite reikšti savo mintis, idėjas, kūrybą , dalintis patarimais.
Vartotojo avataras
eugale
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2011 Rgs 22 20:39


Re: Tauškalai

Standartinė Xiri » 2012 Lap 07 04:08

Na, gal čia tiks... neblogų minčių apie rankdarbius esama :)

http://www.rinran.lt/
Xiri
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012 Kov 01 14:38


Re: Tauškalai

Standartinė eugale » 2012 Lap 07 23:46

[quote="Xiri"]Na, gal čia tiks... neblogų minčių apie rankdarbius esama :)

http://www.rinran.lt//quote
:hi: Taip, man šis saitas jau seniai patinka. Ten yra toks skyrelis, kurį turėtų pasiskaityti visi norintys parduoti savo rankdarbius - išmokti vertinti savo darbą - rankdarbių kūrimas užima tikrai daug laiko, o kainos, kuriomis kai kurie(-ios) juos parduoda tikrai nesuteikia rankdarbių kūrėjams orumo, o gal tie gaminiai prastos meninės vertės?.... Taigi labai siūlau norinčioms (-tiems) parduoti rankdarbius pasiskaityti šį skyrelį:
:link: http://www.rinran.lt/2011/08/per-didele-ar-per-maza-rankdarbiu-kaina.html :)
Vartotojo avataras
eugale
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2011 Rgs 22 20:39


Re: Tauškalai

Standartinė Xiri » 2012 Lap 08 02:00

Tiesa! Bet va autorinių teisių klausimas, tai be galo, be galo keblu man :-s Nesu didelė LATGA-A fanė, švelniai tariant...
Xiri
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012 Kov 01 14:38


Re: Tauškalai

Standartinė kristugne » 2013 Bal 23 10:09

sveikos,darbštuolės,esu naujokė tai net nežinau kur pirmiausiai rašyti :hi: rankdarbiauju seniai ir ieškodama idėjų netyčia užklydau pas jus.Mačiau popieriaus tema tuščia,tai pažadu atnešti savo kuklius darbus :blush2:
kristugne
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013 Bal 23 07:05


Re: Tauškalai

Standartinė eugale » 2013 Bal 25 00:51

kristugne rašė:sveikos,darbštuolės,esu naujokė tai net nežinau kur pirmiausiai rašyti :hi: rankdarbiauju seniai ir ieškodama idėjų netyčia užklydau pas jus.Mačiau popieriaus tema tuščia,tai pažadu atnešti savo kuklius darbus :blush2:

:hi: laukiam laukiam, nes popieriaus tema tikrai tuščia. :clapping:
Vartotojo avataras
eugale
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2011 Rgs 22 20:39


Re: Tauškalai

Standartinė Rantulija » 2013 Geg 04 15:36

Su svetainės taisyklėmis susipažinau.
Vienu punktu prisilaikyti man bus sudėtinga,būtent, taisyklingos gramatikos.Esu nebejauna; man 63 metai. Išsilavinimą gavau rusų kalba, nors esu lietuvė.
Tapusi pensininke labai susidomėjau rankdarbiais,nes nieko neveikti yra be galo nuobodu.Per visą žiemą nėriau,mezgiau;pastaruoju metu siuvinėju kryželiu; beveik įpusėjau siuvinėti paveikslą drugelių tema.
Jau keli metai lankausi rusų svetainėse;pakerėjo pasaulinis rankdarbių menas.
Taip gavosi,kad susidomėjau šešėliniu siuvinėjimu, panorau pažinti,o gal būt išmokti, šio meno technikos subtilybių.Į kiniečių Sudžo meną - nepretenduoju.
Dėkoju Dievui,kad atradau Jūsų svetainę.
Koks grožis,aiškumas,jaučiasi nuoširdus troškimas pasidalinti patirtimi;ačiū,mielosios,kad esate ir turite tokius gražius namučius.
Sėkmės Jums.
Ir leiskite truputį, jūsų jaukiuose namučiuose, pasisvečiuoti.
Su meile,
Irena Burkšaitienė. :out_cold:
Rantulija
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013 Geg 04 13:49


Re: Tauškalai

Standartinė eugale » 2013 Geg 05 22:13

Rantulija rašė:Su svetainės taisyklėmis susipažinau.
Vienu punktu prisilaikyti man bus sudėtinga,būtent, taisyklingos gramatikos.Esu nebejauna; man 63 metai. Išsilavinimą gavau rusų kalba, nors esu lietuvė.
Tapusi pensininke labai susidomėjau rankdarbiais,nes nieko neveikti yra be galo nuobodu.Per visą žiemą nėriau,mezgiau;pastaruoju metu siuvinėju kryželiu; beveik įpusėjau siuvinėti paveikslą drugelių tema.
Jau keli metai lankausi rusų svetainėse;pakerėjo pasaulinis rankdarbių menas.
Taip gavosi,kad susidomėjau šešėliniu siuvinėjimu, panorau pažinti,o gal būt išmokti, šio meno technikos subtilybių.Į kiniečių Sudžo meną - nepretenduoju.
Dėkoju Dievui,kad atradau Jūsų svetainę.
Koks grožis,aiškumas,jaučiasi nuoširdus troškimas pasidalinti patirtimi;ačiū,mielosios,kad esate ir turite tokius gražius namučius.
Sėkmės Jums.
Ir leiskite truputį, jūsų jaukiuose namučiuose, pasisvečiuoti.
Su meile,
Irena Burkšaitienė. :out_cold:

Ačiū už tokį šiltą komentarą. Tikrai padėsime, jei kiltų gramatikos problemų (kol kas tikrai nekilo :) ). Taigi kviečiame svečiuotis, kurti, dalintis žiniomis ir kūrinių nuotraukomis – būti Rankdarbių namų namiške.Gal galima būtų nufotografuoti Jūsų darbelius- sukurtume Jūsų rankdarbių galeriją – namiškiai ir namiškės tokiose galerijose džiaugiasi savo ir kitų kūryba.
Taigi esate laukiama su šiluma ir meile.
Administratorė Daiva
Vartotojo avataras
eugale
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2011 Rgs 22 20:39


Re: Tauškalai

Standartinė juste15 » 2018 Lie 13 15:11

Man būtų aktualu ar kas gamina panašias peteliskes http://norunamai.lt/produkto-kategorija/peteliskes/
Mums reiktų padaryti panašią su Lietuvos simbolika, nes sunėnas yra kariškis ir mėgsta nešioti varlytes.
Bet niekur nerandame kas padarytų, čia skambinome tai sakė reikės laukti pora savaičių pagal užsakymą, o mums reikia jau kitai savaitei turėti... Gal kas žinote ar mokate? Gal kas išgraviruotų?
juste15
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2018 Lie 13 15:07


Grįžti į Pagrindinis diskusijų puslapis

Grįžti į Tauškalai-bendarauk apie bet ką

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias