Rodyti turinį


Viskas, kas susiję su svetainės darbu

Aptarsime kaip įkelti paveiksliukus, nuotraukas, pasiūlymai,klausimai

Viskas, kas susiję su svetainės darbu

Standartinė eugale » 2011 Rgs 26 20:51

Čia galite parašyti pasiūlymus, klausti Jums rūpimus klausimus susijusius su svetainės ir forumo darbu.
Taip pat laukiame Jūsų atsiliepimų apie mus.
Vartotojo avataras
eugale
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2011 Rgs 22 20:39


Re: Viskas, kas susiję su svetainės darbu

Standartinė Xiri » 2012 Kov 01 15:07

Laba diena, labai ačiū už sukurtą puslapį, kruopštus darbas.

Pati nelabai turiu ką įkelti, nes dar tik domiuosi, bet ką daryti su vertimu, arba jei neaišku - bent jau forume - į kurią skiltį kelti?

Radau neblogų vaizdo įrašų apie Puncetto Valsesiano techniką, tai yra viena iš adatos nėrinių rūšių, bet kažkaip abejoju, jog jie prie Frivolite, Makrame ar net pintų tiktų...

Be to, kita įdomi technika - rumuniškasis nėrimas, kurį, kaip supratau, kai kurie vadina virveliniu?

Prastai man su lietuvių kalba, atsiprašau :)

P.S. Beje, atrodo, kol kas dauguma straipsnių versti. Gal būtų galima ir savų parašyt, toms kurios moka ir yra gerai susipažinę su kuria technika?

Sėkmės tęsiant pradėtus darbus!
Xiri
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012 Kov 01 14:38


Re: Viskas, kas susiję su svetainės darbu

Standartinė eugale » 2012 Kov 01 21:09

Laba diena Xiri, ačiū už pagyrimą. Labai džiugu, kad esate. Aš jau pakeičiau pavadinimą "Makrame, frivolite ir kiti rišimai, pynimai. Kitos nėrinių technikos." Ten manau reikia sukurti norimą temą ir labai laukiu vaizdo įrašų apie Puncetto Valsesiano techniką, ir apie rumunišką nėrimą. :)

Taip , straipsniai daugumoje versti kol kas, ir tikrai turiu viltį , kad atsiras norinčių parašyti savų - o dar tiksliau, tai labai laukiu iniciatyvos ir noro prisidedant prie svetainės kūrybos. Norinčioms ir forume ir svetainėje tikrai galiu suteikti daugiau laisvių - tik, reikėtų informuoti, kokią temą norėtų kuruoti .
Manau bendrausime. :)
Vartotojo avataras
eugale
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2011 Rgs 22 20:39


Re: Viskas, kas susiję su svetainės darbu

Standartinė eugale » 2012 Kov 01 22:03

Ir dar - dėl vertimo. Jei įdomi medžiaga, tai gal galime bendromis jėgomis mėginti išversti. :) Svetainės tekstų redaktoriuje straipsnis yra įkeliamas juodraščio statusu - t.y.platusis skaitytojų ratas jo nemato, ir tik jį sutvarkius straipsnis bus paskelbtas. Taigi galima įkelti įdomią medžiagą ir kita kalba.
Vartotojo avataras
eugale
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2011 Rgs 22 20:39


Re: Viskas, kas susiję su svetainės darbu

Standartinė Xiri » 2012 Kov 02 16:11

Labai ačiū :) kaip vietinei lietuvaitei, net gėda...

Mokausi labiau iš užsienio šaltinių, lietuviški buvo sudėtingi :oops: , tad terminologija toji kiek aiškesnė man.

Jei tik pavyks, mielai prisidėsiu.

Manau, adatiniai - siūtieji, ar kaip juos tiksliau pavadinti? - galėtų būti atskira tema, nes apima ir turkiškuosius Igne Oya (jei neklystų dėl termino), ir dar daug kitų. Pati kalbu tik iš teorinės pusės, ne man tokie grožiai dar :oops:
Xiri
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012 Kov 01 14:38


Re: Viskas, kas susiję su svetainės darbu

Standartinė eugale » 2012 Kov 02 18:13

Xiri, aš taip pat nesu visų galų meistras, bet teorija taipogi gerai, iš jos ir mokomės - manau atsiras su laiku tų teorijų realizuotojų praktikoje - labai noriu kad išlystų iš savo urvelių ir parodytų realius darbelius :)
Vartotojo avataras
eugale
Vyr. diskusijų administratorius
 
Pranešimai: 178
Užsiregistravo: 2011 Rgs 22 20:39


Re: Viskas, kas susiję su svetainės darbu

Standartinė Xiri » 2012 Kov 02 18:59

Būtų miela :)
Xiri
 
Pranešimai: 80
Užsiregistravo: 2012 Kov 01 14:38


Re: Viskas, kas susiję su svetainės darbu

Standartinė Renna » 2015 Lap 11 11:08

Sveiki,ką tik prisijungiau prie Jusu svetaines,ketinu pardavineti savo rankdarbius.Iškilo keli klausymai-skelbimai mokami?Nesupratau, prisiregistravus ''rankdarbiu mugeje'' savo profilyje radus skiltį-''neapmokėti skelbimai''.Labai atsiprašau už nemokšiškumą,bučiau labai dėkinga ,kad smulkiau paaiškintumėte kaip vyksta prekyba.Man čia pirmas kartas... :blush2: iš anksto dėkoju.
Renna
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2015 Lap 11 10:33


Grįžti į Pagrindinis diskusijų puslapis

Grįžti į Techniniai klausimai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias